Twój koszyk jest pusty

Andrzejki 2023: przegląd wydarzeń w dworach i pałacach

Sprawdź które historyczne obiekty zabytkowe oferują specjalne wydarzenia na Andrzejki!


Andrzejki 2023: przegląd wydarzeń w dworach i pałacach

Zamek Czocha

Na Zamku Czocha 25 listopada 2023 r. odbędzie się Bal Andrzejkowy. 

plakat informacyjny o balu andrzejkowym na zamku czocha

Zamek Dubiecko

Na Zamku Dubiecko również odbędzie się Bal Andrzejkowy z zespołem muzycznym THE eFF. Dodatkowymi atrakcjami będą: pokaz iluzjonistyczny oraz wróżby. 

plakat informacyjny o balu andrzejkowym na zamku dubiecko

Pałac Godętowo

Właściciele pałacu w Godętowie zapraszają na bal andrzejkowy. Szczegóły znajdziecie na ich portalach społecznościowych.

Pałac Łebunia

Właściciele pałacu w Łebuni 25 listopada 2023 organizują bal andrzejkowy w stylu Wielkiego Gatsby'ego. Na żywo wystąpi zespół Mover. Zespół kucharzy ma przygotować menu w duchu lat 20. Mile widziane są stylizacje inspirowane latami 20. 

Hotel SPA Wieniawa

Właściciele pałacu w Rekowie Górnym, ob. Hotel Spa Wieniawa, zapraszają 25 listopada 2023 r. na bal andrzejkowy. 

Dodaj swoją ofertę!

Jesteś właścicielem zamku, pałacu lub dworu i chciałbyś dodać swoją ofertę? Napisz do nas: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Właścicielka portalu Dwory i Pałace Polski

Nina Herzberg-Zielezińska

Myślę, że mogłabym siebie określić jako pasjonatkę i obrończynię zabytków. Jestem poszukiwaczką interesujących miejsc oraz historii. W realizowaniu wytyczonych sobie celów czy projektów jestem ambitna i uparta. Krótko mówiąc nie daje łatwo za wygraną. Od życia oczekuję samych pozytywnych wrażeń. Choć kocham swoje rodzinne miasto – Wejherowo – to uwielbiam podróżować, nie tylko za granicę ale również po Polsce.

Moja przygoda z obiektami rezydencjalnymi rozpoczęła się od wycieczki do pałacu w Karżniczce i pomysłu na pracę magisterską. "Historyczne rezydencje powiatu wejherowskiego - krajobraz kulturowy i narracje" dały początek mojej nowej pasji. To wtedy rozpoczęłam poszukiwania dworów i pałaców i odkryłam, że jest ich naprawdę dużo. Obecnie pracuję nad skatalogowaniem wszystkich obiektów rezydencjalnych w całej Polsce.


Ostatnie artykuły

| Nina Herzberg-Zielezińska | Blog
(Nie) najgorsze wakacje w radońskim dworze Portal Dwory i Pałace Polski objął patronat nad publikacją Iwony Pastuszka-Vedral (Nie) najgorsze wakacje w radońskim dworze! Sprawdź moją recenzję tej w...
| Nina Herzberg-Zielezińska | Blog
Mikroprzewodniki na mikrowyprawy - nowa seria ebooków Mikroprzewodniki na mikrowyprawy to seria ebooków, która powstała z inicjatywy czworga pasjonatów, dzięki której możesz lepiej poznać wojewódz...
| Nina Herzberg-Zielezińska | Blog
Marie-Else von Diezelsky z domu hrabina Keyserlingk Marie-Else von Diezelsky, z domu hrabina Keyserlingk, była postacią o nieprzeciętnej wrażliwości i wszechstronnych zainteresowaniach. Pochodziła...
| Nina Herzberg-Zielezińska | Blog
Odkryj pałac w Godętowie Pałac w Godętowie (obecnie Pałac Godętowo Hotel Restauracja & Events) był siedzibą wielu znamienitych rodów pomorskich. Został kompletnie zrujnowany w latach 90-tych X...

logo dwory i pałace polski

Copyright © 2020 Dwory i Pałace Polski. Powered by Indico S.C.  & Joomla! CMS 

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Znajdż nas na:

Instagram Facebook Facebook youtube

Kontakt

Indico S.C. , Przyjaźni9, 84-215 Gowino
NIP: 5882424318, REGON: 366309509

Kontakt z redakcją:

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.