Twój koszyk jest pusty

Zaproponuj własną cenę / Reklama na stronie regionu
Wypełnij poniższy formularz i zaproponuj własne warunki emisji reklamy.

Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są w celu obsługi Twojego zapytania. Korespondencja może podlegać archiwizacji. Administratorem danych jest Indico S.C Szczegóły: polityka prywatności.


Reklama na stronie regionu

Cena: 100,00

Uwaga! 

Jeśli wybierzesz projekt graficzny termin realizacji usługi wydłuży się o czas przygotowania projektu. Zwykle cały proces zajmuje do 7 dni roboczych od daty dostarczenia kompletu materiałów i zatwierdzania wzoru reklamy

Możliwe jest zamieszczenie reklamy na jednej lub wszystkich stronach regionów. Strony regionów linkowane są bezpośrednio z mapki na stronie głównej. Łatwo więc można do nich trafić. Obszar szczególnie polecany osobom prowadzącym działalność w wybranym regionie.

Wymiary reklamy 1290 x 200 px (do max 300 px) 72 dpi

UWAGA! Jeśli przesyłasz własny projekt graficzny trzymaj się ściśle podanych rozmiarów. Akceptowane pliki: jpg, png, gif lub pliki skompresowane zip
Możesz też dostarczyć kod reklamy (skrypt)

Możesz zlecić wykonanie projektu graficznego wybierając odpowiednią opcję. Koszt 150 zł

Jeśli wybrałeś reklamę na jednej podstronie regionu, to koniecznie w uwagach do zamówienia (lub na stronie potwierdzenia zamówienia) podaj podstronę regionu, na której ma się ukazać reklama.

UWAGA!

Proszę w poniższym formularzu dołączyć plik graficzny zgodny z wymiarem reklamy lub materiały do projektu (logo, itp). Przy wiekszej ilości plików należy je spakować do formatu zip.

Jeśli reklama ma znaleźć się na konkretnych podstronach (np. podstrona regionu, lub podstrony bazy danych proszę w uwagach wkleić odpowiednie adresy URL.

Dopasowanie - Pliki, opis lub kod reklamy

Przeglądaj lub upuść tutaj

Your browser doesn't have Flash, Silverlight or HTML5 support.

Max size: 2048kb | Allowed extensions: jpg,png,gif,zip

Zobacz inne jednostki reklamowe