Twój koszyk jest pusty

Zaproponuj własną cenę / Reklama na stronie obiektu
Wypełnij poniższy formularz i zaproponuj własne warunki emisji reklamy.

Dane osobowe podane w formularzu przetwarzane są w celu obsługi Twojego zapytania. Korespondencja może podlegać archiwizacji. Administratorem danych jest Indico S.C Szczegóły: polityka prywatności.


Reklama na stronie obiektu

Cena: 25,00

Uwaga! 

Jeśli wybierzesz projekt graficzny termin realizacji usługi wydłuży się o czas przygotowania projektu. Zwykle cały proces zajmuje do 7 dni roboczych od daty dostarczenia kompletu materiałów i zatwierdzania wzoru reklamy

Jeśli jesteś właścicielem opisywanego obiektu lub prowadzisz działalność w obrębie jego infrastruktury cz też w najbliższej okolicy, to miejsce doskonale nada się na Twoją reklamę. Możesz wykupić reklamę przy jednym konkretnym obiekcie lub przy większej ich ilości.

Dostępne wymiary reklam:

  • 1290 x 200 px (do max 300 px) 72 dpi - reklama na górze i na dole strony
  • 625 x 300 px 72 dpi - reklama w lewej kolumnie
  • 580 x 480 px 72 dpi - rekmala w prawej kolumnie

UWAGA! Jeśli przesyłasz własny projekt graficzny trzymaj się ściśle podanych rozmiarów. Akceptowane pliki: jpg, png, gif lub pliki skompresowane zip
Możesz też dostarczyć kod reklamy (skrypt)

Możesz zlecić wykonanie projektu graficznego wybierając odpowiednią opcję. Koszt 150 zł

Jeśli wybrałeś reklamę na jednej stronie obiektu, to koniecznie w uwagach do zamówienia (lub na stronie potwierdzenia zamówienia) podaj podstronę obiektu (link), na której ma się ukazać reklama. Analogicznie, jeśli wybrałeś klka obiektów - podaj w uwagach wszystkie obiekty, na których ma się ukazać reklama (linki do stron).

UWAGA!

Proszę w poniższym formularzu dołączyć plik graficzny zgodny z wymiarem reklamy lub materiały do projektu (logo, itp). Przy wiekszej ilości plików należy je spakować do formatu zip.

Jeśli reklama ma znaleźć się na konkretnych podstronach (np. podstrona regionu, lub podstrony bazy danych proszę w uwagach wkleić odpowiednie adresy URL.

Dopasowanie - Pliki, opis lub kod reklamy

Przeglądaj lub upuść tutaj

Your browser doesn't have Flash, Silverlight or HTML5 support.

Max size: 2048kb | Allowed extensions: jpg,png,gif,zip

Zobacz inne jednostki reklamowe